powered by WennoWeb

H-hockey 4e competitiedag 9 december 2017 bij Doing in Zoetermeer

H-hockey 4e competitiedag 9 december - Doing
De Veur, Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer Dubbel onderstreept = roller
Veld 1 scheidsrechters scheidsrechters
10.30 - 11.30 HK19 Doing H1 Kampong H1 Tim van Poppel Jack Aerts
11.30 - 12.30 OK24 Doing H2 Kampong H3 Hans Nijhoff Hakan Karaca
12.30 - 13.30 HK06 Kampong H1 Kampong H2 Bas Akkerman Frank Maagdenberg
13.30 - 14.30 OK21 Doing H2 Tubanten H1 Hans Nijhoff Martijn v.d. Graaf
14.30 - 15.30 HK21 Doing H1 CHT H1 Berri v Maanen Thijs Bertens
15.30 - 16.30 OK39 Kampong H3 Tubanten H1 Bas Akkerman Koen Casper
16.30 - 17.30 HK18 CHT H1 Kampong H2 Hakan Karaca Frank Maagdenberg
Veld 2
10.30 - 11.10 2K08 Bredius Rollers H2 Arnhemse Antilope H3 Jeroen Pals Ch. Meijer
11.10 - 11.50 3K09 Revas Peperbus H2 Bredius Rollers H3 M.P.Peeman Marjan de Ridder
11.50 - 12.30 2K10 Bredius Rollers H2 Catwyck H1 Martijn v.d. Graaf Joost Beverdam
12.30 - 13.10 3K21 Bredius Rollers H3 Tubanten H2 Frank Maagdenberg R. Goudswaard
13.10 - 13.50 2K27 Catwyck H1 Arnhemse Antilope H3 Bert vd Bogaard Renate Matthee
13.50 - 14.30 3K23 Bredius Rollers H3 De Pont H2 Jack Aerts Tim Veluwenkamp
14.30 - 15.10 2K11 Bredius Rollers H2 Doing H3 Paul Langemeijer Joost Beverdam
15.10 - 15.50 3K17 Tubanten H2 De Pont H2 Bert vd Bogaard P. Smidt
15.50 - 16.30 2K17 Arnhemse Antilope H3 Doing H3 Kamal Paul Langemeijer
16.30 - 17.10 3K32 De Pont H2 Revas Peperbus H2 Rico Raps Tim Veluwenkamp
Veld 3
10.30 - 11.10 4K13 Bredius Rollers H4 Tubanten H3 R. Vliegenthart Pieter Ottevanger
11.10 - 11.50 1K08 Revas Peperbus H1 De Pont H1 Renate Matthee Laurens Schermer Voest
11.50 - 12.30 4K14 Rapid Rollers H2 Tubanten H3 R. Vliegenthart Michael Slots
12.30 - 13.10 4K31 Bredius Rollers H4 Haag 88 H4 Marjan de Ridder Laurens Schermer Voest
13.10 - 13.50 1K10 Revas Peperbus H1 CHT H2 Richard Goudswaard Thea Smit
13.50 - 14.30 4K32 Rapid Rollers H2 Haag 88 H4 W.L Kemp Han Roerink
14.30 - 15.10 1K15 De Pont H1 Kennemer Keien H2 Ron Heilbron Thea Smit
15.10 - 15.50 4K37 Gooische Rollers H1 Bredius Rollers H4 Rico Raps R. Goudswaard
15.50 - 16.30 1K28 CHT H2 Kennemer Keien H2 Ron Heilbron P. Smidt
16.30 - 17.10 4K33 Gooische Rollers H1 Haag 88 H4 Jack Aerts Han Roerink

 

joomla template 1.6
template joomla