powered by WennoWeb

H-hockey 3e competitiedag 25 november 2017 bij SGB in Goes

 

H-hockey 3e competitiedag 25 november - SGB
Sporthal Omnium, Zwembadweg 3, 4436 AB Goes Dubbel onderstreept = Roller
Veld 1 scheidsrechters scheidsrechters
10.30 - 11.30 OK07 Haag 88 H2 Arnhemse Antilope H1 B. vd Bogaard M de Ruytere
11.30 - 12.30 HK26 Gidos H1 Haag 88 H1 B. Arends F. Spijkers
12.30 - 13.30 OK32 Bredius Rollers H1 Haag 88 H2 N. Visser M de Ruytere
13.30 - 14.30 HK29 Gidos H1 Kennemer Keien H1 S. Bandhoe P. van Dongen
14.30 - 15.30 OK25 Union H1 Arnhemse Antilope H1 M de Ruytere Nick Visser
15.30 - 16.30 HK32 Kennemer Keien H1 Haag 88 H1 B. vd Bogaard F. Spijkers
16.30 - 17.30 OK35 Bredius Rollers H1 Union H1 P. van Dongen N. Visser
Veld 2
10.30 - 11.10 1K42 Gidos H2 Rapid Rollers H1 R. Jogiya R. Farrand
11.10 - 11.50 2K12 Bredius Rollers H2 Haag 88 H3 M. de Ridder R. vliegenthart
11.50 - 12.30 1K11 Revas Peperbus H1 Rapid Rollers H1 E. Vermaas R. Farrand
12.30 - 13.10 2K01 Union H2 Bredius Rollers H2 T. Isaac H. Dirks
13.10 - 13.50 1K37 Gidos H2 Arnhemse Antilope H2 R. Mathee F. Spijkers
13.50 - 14.30 2K06 Union H2 Haag 88 H3 E. vd Vlist R. vliegenthart
14.30 - 15.10 1K12 Revas Peperbus H1 Gidos H2 R. Jogiya P. vd Bogaard
15.10 - 15.50          
15.50 - 16.30 1K01 Arnhemse Antilope H2 Revas Peperbus H1 E. vd Vlist P. vd Bogaard
16.30 - 17.10          
Veld 3
10.30 - 11.10 4K30 SGB H2 Only Friends H1 R. Mathee P. vd Bogaard
11.10 - 11.50 3K03 SGB H1 Bredius Rollers H3 H. Bakker H. Nijhoff
11.50 - 12.30 4K44 SGB H2 Gooische Rollers H1 T. Smit J. Fritschy
12.30 - 13.10 3K24 Bredius Rollers H3 Blerick H1 J. de Bert R. de Groot
13.10 - 13.50 4K28 Gooische Rollers H1 Only Friends H1 D. Westrup J. Fritschy
13.50 - 14.30 3K37 Blerick H1 SGB H1 H. Bakker F. Verweij
14.30 - 15.10 4K45 SGB H2 Keistad Rollers H1 J. Wenno J. Fritschy
15.10 - 15.50          
15.50 - 16.30 4K43 Keistad Rollers H1 Gooische Rollers H1 J. de Bert R. de Groot
16.30 - 17.10          
joomla template 1.6
template joomla